Masāža kā ceļojums

 • Miers mugurai

  Lieliska muguras masāža ar aromeļļām.

  Atvieglojoša, relaksējoša dziļas iedarbības muguras masāža ar īpašu “La Daile” aromeļļu maisījumu saspringtu muskuļu atslābināšanai un saspringuma mazināšanai, asinsrites un mikrocirkulācijas uzlabošanai un labākai pašsajūtai.

  līdz 45 min

  49 EUR / 39* EUR / 29** EUR
 • GAIŠAI GALVAI - JAUNUMS!

  Spriedzi mazinoša un patīkama masāža galvai un saspringušai sprandai (ar komplekso detoksikācijas pīlingmasku pēdām).

  Ir labi zināms, ka galvas punktu masāža dara brīnumus, jo spēj aizdzenāt drūmās domas un kā uz burvju mājienu mazināt spriedzi, kas sakrājas pieres un pakauša rajonā, kad cilvēks ikdienā veic daudz uz sarežģītus intelektuālus uzdevumus un pārlieku kontrolē realitāti. Tādējādi galvas masāža ir absolūtās nepieciešamības lutināšana cilvēkiem, kam tik ļoti nepieciešams skaidrs skats no malas un miers jebkurā situācijā. Pēdu lutināšana ar pīlingmasku būs labs papildinājums, jo patīkamā veidā palīdzēs atbrīvoties no organismā uzkrātām nevajadzīgām vielām un palīdzēs domām rasiīties pareizā virzienā.

  līdz 45 min

  49 EUR / 39* EUR / 29** EUR
 • LIEGAI GAITAI – lieliska kāju masāža

  Liega un plūstoša masāža kājām visa garumā vieglumam, sievisķīgam maigumam un pārliecībai par saviem spēkiem ik uz soļa.

  Kāju masāža sākas ar vieglu pēdu skrubēšanu un tiek turpināta ar lielisku kāju masāžu visā garumā ar dabīgu, augstas kvalitātes eļļu kokteili vai viegli aromātisku ķermeņa sviestu. Masāža tiek veikta pusguļus ieslīpajā stāvoklī. Visas masāžas kustības būs vērstas uz limfatteces uzlabošanu un astinsrites stimulēšanu, līgani palīdzot viegli atbrīvoties no liekā šķidruma un pietūkuma kājās, spēcināt asinsvadu sieniņas un uzlabot šūnu apgādi ar skābekli.

  Pēc masāžas ieteicams apēst kādu tīru, svaigu un sulīgu augli vai izdzert gardu, svaigi spiestu sulu vai smūtiju, lai iedotu savam organismam papidus skābekli, spiurdzinošu vitamīnu dopingu un starojošu dzīvesprieku.

   

  līdz 1h

  59 EUR / 49* EUR / 39** EUR
 • Viss kārtībā

  Balansējoša pilna ķermeņa masāža ar aromeļļām.

  Radi sev jaukus ikdienas rituālus - iepriecini sevi ar balansējošu, dziļas iedarbības ķermeņa masāžu ar aromeļļām pēc sirds patikas un noskaņojuma. Masāža tiek vekta ar klasiskās, relaksējošās, dziļo audu un citu masāžu elementiem pēc tieši tev piemeklētas individuālās programmas, vajadzībām un vēlēm. Masāža palīdzēs mazināt muskuļu spriedzi, uzlabos ādas un saišu elastību, aktivizēs asinsriti un mikrocirkulāciju, arī limfattecei būs ko darīt. Turklāt, āda iegūs tonusu un kļūs skaistāka. Masāža organisma līdzsvara atgūšanai, uzlabojot labsajūtu, palīdzot atjaunot spēkus un kļūt možam.

  līdz 1h

  59 EUR / 49* EUR / 49** EUR

  līdz 1h 30 min

  69 EUR / 59* EUR / 49** EUR
 • Skaista sev un citiem

  Ķermeņa siluetu koriģējoša, maiga un efektīga masāža ar aromeļļām tvirtākai ādai un labākai pašsajūtai.

  Ķermeņa siluetu koriģējoša ķermeņa masāža ar limfodrenāžas elementiem tvirtākai ādai un labākai pašsajūtai ar īpašu uzmanību problēmzonām (sēžai, gurniem, vēderam). Masāžas tehnika lieliski noder ķermeņa apjoma mazināšanai, figūras korekcijai un ādas tonusa paaugstināšanai. Masāža lieliski palīdz atbrīvoties no liekā šķidruma audos un padara ādu tvirtāku, gludāku un skaistāku. Masāžas laikā tev  noteikti izdosies arī atpūtīsies, jo īpašā masāžas tehnika sniedz tikai patīkamas izjūtas – efektu nodrošina noteikto kustību virzība un īpašo aromeļļu ietekme uz organismu.

  līdz 1h

  59 EUR / 49* EUR / 39** EUR

  līdz 1h 30 min

  69 EUR / 59 EUR / 49 EUR
 • Saldus sapņus

  Relaksējoša ķermeņa masāža ar siltām aromeļļām pilnīgam mieram un labsajūtai.

  Relaksējoša un nomierinoša masāža visam ķermenim ar siltām, smaržīgām aromeļām nolūkā tevi pilnībā atbrīvot un palīdzēt kārtīgi atpūsties. Šī masāža tiek veikta ar lielāku eļļas daudzumu vieglām un plūstošām kustībām, bez stipriem uzspiedieniem un punktu stimulācijas, lai Tu varētu pilnībā atslābināties un palīdzēt savam ķermenim efektīvi atbrīvoties no fiziskā un garīgā sasprindzinājuma. Atbrīvojies un ļaujies dziļam mieram un atpūtai!

   

  līdz 1h 30 min

  69 EUR / 59* EUR / 49** EUR

  līdz 2h

  79 EUR (ar sejas un galvas punktu masāžu)
  69* EUR (ar sejas un galvas punktu masāžu)
  59** EUR (ar sejas un galvas punktu masāžu)
 • TERAPEITISKIE MASĀŽAS SEANSI

 • Labieša stāsts – Jāņa Dvēselīša masāžas seanss

  Meistarklases, ātras iedarbības, taisnojošs un stāju koriģējošs “krakšķošās” punktu masāžas seanss pēc individuālās programmas un vajadzībām (mugura, pēdas vai viss ķermenis).

  Masāžas seansu izpilda savdabīgs, interesants cilvēks un masieris, ķermeņa dziļo pamatu pārzināšanas meistars no dabas, “no Dieva” – Jānis Dvēselītis (Ogre). Šis ir unikāls masāžas seanss ikvienam, kas vēlas sakārtot ķermeni un ātrāk tikt galā ar šķību muguru, akmens cietiem pleciem vai kopējo organisma saspringumu, ja tas jau spējis pasliktināt pašsajūtu, miega dziļumu un dzīves kvalitāti. Šis ir ātrākais un pārsteidzošānais veids, jo pat pēc viena masāžas seansa cilvēks jūtas daudz labāk, no pleciem pazūd smagums un nav nepieciešami neskaitāmi atkārtojumi, ja vien paša sirds to nevēlas.

  Masāža tiek veikta uz masāžas galda ar nelielu eļļas daudzumu, kārtīgi izmīcot un izburzot saspīlētās vietas, īpašu uzmanību pievēršot skeleta pareizam stāvoklim un tā “atgriešanai” komforta robežās. Masāža ir vērsta uz rezultātu, individuālu darbu pēc katra vajadzībām. Tā ir gana spēcīga, punktus aktivizējoša un “krikšķoša”, bet noteikti atvieglo un palīdz cilvēkam. Masāžas neatņemama sastāvdaļa ir stiepšanās, krakšķināšana, īsto, jūtīgo punktu meklēšana un atrašana, locīšana un burzīšana. Interesantas sajūtas un pieredze ikvienam, kam rūp sava veselība, laba oma un raita gaita.

  līdz 45 min

  69 EUR / 59* EUR / 49** EUR

  līdz 1h

  79 EUR / 69* EUR / 59** EUR

  līdz 1h 30 min

  89 EUR / 79* EUR / 69** EUR
 • “RIMTAM BŪT” – dziedošo bļodu jeb vibroakustiskā masāžas seanss

  Meistarklases, padziļinātā kontakta vibroakustiskā masāža ķermenim ar 9 metālu saukausējuma dziedošajām bļodām organisma atjaunošanai un Pasaules vienotā ritmā izjūtai. Pasaule – tā ir skaņa!

  Masāžas seansu izpilda masieris, pirtnieks un vibroakustiskās terapijas meistars, masieris un pirtnieks Arvils Andersons (Carnikava). Dziedošo bļodu jeb vibroakustiskās masāžas terapijas saknes nāk no senās Tibetas un apvienojumā ar latvjiem piemītošo visa dzīvā rituma un domtēlu izpratni tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajām ķermeņa atjaunošanas terapijām, jo iedarbojas uz organismu visos līmeņos.
Tā ir manuāla un instrumentāla vibromasāžas tehnika ar dziļi terapeitisku, kontakta iedarbību (iedarbojas vismaz 10 cm dziļumā). Bļodu iedarbība ir fiziska (mehāniska), to vibrācija labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka audiem un orgāniem. Pārvietojot dažāda izmēra un sastāva bļodas virs cilvēka ķermeņa, tiek radīta vibrācija ar vālītes uzsitieniem.

  Bļodu iedarbību var salīdzināt ar klasiskās masāžas nepārtrauktu vibrācijas efektu, kura dod tonizējošu vai sedatīvu, rezultatā līdzsvarojošu efektu centrālai nervu un perifērai nervu sistēmai, ietekmējot asisvadus un limfātisko sistēmu un iespaidojot muskuļu audus.

  Ja kleints sajūt nepieciešamību un meistars rekomendē terapijas seansu ar regulāru intervālu kursa veidā, iespējama terapijas plāna izstrāde optimālam rezultātam.

  līdz 30 min (mugura)

  59 EUR / 49* EUR / 39** EUR

  līdz 1h

  69 EUR / 59* EUR / 49** EUR

  līdz 1h 30 min

  79 EUR / 69* EUR / 59** EUR
 • TUVĀK SAULEI – Veronikas Ņemcovas masāžas seanss

  Meistarklases, stiepjošās, spriedzi mazinošās un atvieglojošās masāžas seanss miera, miega un dzīvesveida kvalitātes uzlabošanai uz grīdas (ar apģērbu).

  Masāžas seansu izpilda SPA meistare, masiere un pirtniece, vairāku SPA un pirtnieku konkursu un čempionātu uzvarētāja un laureāte Veronika Ņemcova (Rīga). “Tuvāk saulei” - tā ir ātra spēku atjaunošana stiepšanās tehnikā uz matrača un/vai spilveniem atbilstoši katra individuālajām vajadzībām un meistara diagnostikai. Šī ir unikāla procedūra mundrumam un labam garastāvoklim, kas vienlaikus sniedz dziļu regulāciju visos organisma līmeņos, jūtami uzlabojot pašsajūtu un darbošanās spējas, garantē spēku un enerģijas pieplūdumu.

  Šī savdabīgā masāža notiek uz zemes novietota matrača, kā palīglīdzekli izmantojot spilvenus vai citus balstus, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Masāža tiek veikta drēbēs pēc izvēles - vari ierasties savā ērtā, elastīgā un elpojošā tērpā vai mēs iedosim atbilstošu ietērpu. Galvenais - lai būtu ērti kustēties un organisms elpotu (nav ieteicami sintētiski materiāli).

  Tālakā masāžas gaita, intensitāte un periodika tiek noteikta pēc meistares Veronikas diagnostikas un rekomendācijām, un tā katram klientam atšķirsies. Pēc šīs procedūras ieteicams dzert daudz strukturēta ūdens un ievērot veselīgu dienas režīmu. Masāžas seanss "Tuvāk saulei" ieteicams ne biežāk kā reizi nedēļā.

  līdz 1h 30 min

  79 EUR / 69* EUR / 59** EUR

  līdz 2h

  89 EUR / 79* EUR / 69** EUR
 • JARIGA – Tatjanas Zeļeņinas terapeitiskais masāžas seanss

  Meistarklases, visos organisma līmeņos iedarbīga, maiga un plūstoša ķermeņa masāža ar diagnostiku dzīves vērtību cēloņsakarību meklēšanai un izpratnei.

  Masāžas seansu izpilda cilvēka energo informatīvo likumsakarību meistare un masiere Tatjana Zeļeņina (Rīga). Seansa pamatā ir masāža, kuru izpilda ar eļļu maigām, plūstošām un stiepjošām masāžas kustībām nolūkā harmonizēt cilvēka informatīvos un enerģētiskos procesus organismā. Masāžas programma vērsta uz katra individuālo problēmsituāciju cēloņu kopsakarību kopīgu meklēšanu, enerģētisko bloku dzēšanu dzīves kvalitātes uzlabošanos.

  Seansa iedarbība – vismaz divas nedēļas, kuru laikā cilvēkam jāvēro iemaiņas un likumsakarības savā dzīvē. Nākamais masāžas seanss ieteicams tikai pēc meistares rekomendācijas. Dialogs ar meistari – krievu valodā.

  līdz 1h 30 min

  79 EUR / 69* EUR / 59** EUR
 • RASAS ZEME – Tatjanas Zeļeņinas terapeitiskais masāžas seanss

  Meistarklases, visos organisma līmeņos iedarbīga, svaru regulējoša un ķermeņa saites spēcinoša  pilna ķermeņa masāža uz grīdas (ar kalmes sakņu pīlingmasku).

  Masāžas seansu izpilda cilvēka energo informatīvo likumsakarību meistare un masiere Tatjana Zeļeņina (Rīga). Masāžu izpilda uz grīdas novietota, mīksta paklāja, meistaram burtiski “izstaigājot” klientu ar basām kājām, vienlaikus skrubējot un izpildot stiepšanās vingrinājumus lokanības un saišu spēcināšanas atjaunošanai. Masāža ādas tonusa uzlabošanai, muskuļu audu spēcināšanai un organisma vingrumam.

  Masāža patiks kungiem un dāmām, kas novērtē dziļu masāžas iedarbību uz organismu. Šī spēcīgā masāža, kas vērsta uz svara samazināšanu un noregulējumu, ieteicama ne biežāk kā reizi divās nedēļās. “Rasas zeme” ideali palīdz liekā svara cēloņsakarību atrašanai un optimālā, tikai Tev atbilstošā svara un silueta proporciju veidošanai. Papildus patīkamais efekts - ādu kļūst ievērojami gludāka un tvirtāka, uzlabojas miegs un labs garastāvoklis pavada ik uz soļas.

  Uz seansu ir iespējams pieteikties tikai pēc pirmreizējas JARIGA masāžas seansa apmeklējuma un SPA meistares rekomendācijas. Dialogs ar SPA meistaru – krievu valodā.

  līdz 2h

  99 EUR / 89* EUR / 79** EUR
 • Papildus pakalpojumi

 • DROŠAI KUSTĪBAI – fizioterapeites Dr. Paed. Luīzes Ventaskrastas konsultācija

  Balsta  kustību aparāta statiskā un dinamiskā analīze; tieši Tavas fiziskās aktivitātes iespēju potenciāla noteikšana, attīstība un pilnveide ilgtermiņā. Papildus izvēlies muguras vai ķermeņa masāžu pie fizioterapeita.

  līdz 45 min

  49 EUR / 39* EUR

  līdz 1 h (ar pilnu muguras masāžu)

  59 EUR / 49* EUR
 • Veido lutināšanu pēc savas izvēles, papildini savu SPA masāžu (tikai kopā ar pamata procedūru, pēc SPA meistara rekomendācijas)

  • lutinošu ķermeņa pulējumu pirms procedūras (pēc izvēles – svaigo, dabīgo “La Daile” jogurta - aromsāls pīlingmasku, GMT Beauty ķermeņa skrubi vai rožu pīlingu),
  • relaksējošu galvas vai pēdu punktu masāžu.

  par katru papildus izvēli

  12 EUR / 10* EUR
 • * Kluba dalībniekiem

  ** Kluba dalībniekiem baseina vingrošanas nodarbību laikā vai uzreiz pēc savas baseina nodarbības apmeklējuma.


Seko mums
Facebook