SKAISTAS ESĪBAS KLUBS

Aicinām Tevi Latvju SPA “La Daile” SKAISTAS ESĪBAS KLUBĀ! Šis Klubs ir domāts līdzīgi domājošiem dzīves baudītājiem, kuri apzinās un novērtē skaistu dzīvi un savu skaisto esību tajā.

Iestāties “La Daile” SKAISTAS ESĪBAS KLUBĀ (turpmāk arī – Klubs) iespējams, apmeklējot „La Daile” SPA procedūras, Latvju pirts rituālus un/vai baseina nodarbības ar abonementu vismaz piecas reizes pusgada laikā un iesniedzot “La Daile” administrācijai pilnībā aizpildītu pieteikuma kartiņu (ar atzīmēm). Dalība Klubā tiek apstiprināta ar vēstuli par uzņemšanu SKAISTAS ESĪBAS KLUBĀ uzreiz pēc pozitīvu “La Daile” personāla rekomendāciju apkopošanas.

„La Daile” veido Klubu un uzaicina tajā dalībniekus pēc subjektīviem apsvērumiem pateicībā par lojalitāti, atbalstu, mīļu vārdu vai labu darbu īstajā laikā un vietā. Tas ir draugu un labu cilvēku klubs, tādēļ noteikti priecāsimies Tevi aicināt SKAISTAS ESĪBAS KLUBĀ.

Kluba dalībnieka privilēģijas:

  • īpašās Kluba dalībnieku cenas visiem “La Daile” pakalpojumiem;
  • 10 % atlaide “La Daile” dāvanu kartēm;
  • 25 % atlaide “La Daile” dāvanu kartēm un baseina abonementiem tavā dzimšanas dienas mēnesī bez skaita un termiņa ierobežojuma ar termiņu līdz pat nākamajai jubilejai;
  • ja nāc uz SPA procedūru vai Latvju pirts rituālu, vai baseina nodarbību kopā ar mīļoto cilvēku, draugu vai draudzeni, arī viesis saņems tavu Kluba dalībnieka atlaidi visiem “La Daile” pakalpojumiem, kurus izmanto jūsu kopīgā apmeklējuma laikā;
  • iespēju saņemt citas priekšrocības, īpašos piedāvājumus, ielūgumus un dāvanas.

Kluba dalībnieku statuss saglabājas visiem tiem Kluba dalībniekiem, kuri apciemo “La Daili” vismaz reizi pusgadā un novērtē mūsu saimes rūpes, palīdzot mums attīstīties un darīt dzīvi daiļāku. Tādējādi kļūstam arvien labāki, feināki un mājīgāki, jo patiesi mīlam un rūpējamies par “La Daili” visi kopā.

Par skaistu dzīvi un skaistu esību tajā!


Seko mums
Facebook