Baseins

Atdodies ūdens stihijai un mieram, ko tā sniedz... Kad ieradīsies uz vingrošanas nodarbību ūdenī, jau pirmajās minūtēs apjautīsi, ka ikdiena ir palikusi aiz durvīm. Tu ieslīgsi patīkamu izjūtu pasaulē, kad pats svarīgākais šeit un tagad, un Pasaulē esi tikai Tu. Jebkura kustība siltā, patīkamā baseina ūdenī rada prieku un ceļ pašapziņu. Ļaujies ūdens smagumam un pretestībai, sajūti kā āda iegūst tonusu un muskulatūra nostiprinās ar katru elpas vilcienu. Aizver acis un stiepies, skrien, pievelcies, stiprinies un trenējies, ūdens lolots...

Ūdens ir visa dzīvā sākums, pamats un virzība. Ūdens ir arī SPA jēdziena pamatelements: termins SPA ir radies jau Senās Romas laikā, un tas ir saīsinājums no frāzes latīņu valodā „sanus per aqua” jeb „veselība caur ūdeni”.

Baseins ir īpašākā ūdenim atvēlētā vieta SPA & SPE centrā „La Daile” – kā nesteidzīgai atpūtai, tā arī iedvesmojošām ūdens vingrošanas nodarbībām. Mēs ļoti lepojamies, ka varam piedāvāt saviem viesiem izmantot baseinu gan pirms SPA & SPE procedūrām, gan iedvesmojošām vingrošanas nodarbībām ūdenī.

Pēc peldes baseinā aicinām izsildīties mūsu lieliskajās pirtiņās – Tvaika pirtiņā un Latvju pirtiņā. Abās vari baudīt mērenu karstumu, atšķiras tikai mitruma līmenis. Tvaika pirtiņā arī iespējams sevi palutināt un noberzties ar iedarbīgajiem „La Daile” ķermeņa skrubjiem, lai gūtu pilnīgu gandarījumu par katru mirkli, ko velti savai skaistai esībai!

Mēs rūpējamies par saviem viesiem, tāpēc mēs katru dienu ar lielu rūpību gādājam par viesu komfortu un baseina ūdens tīrību.

Esam par dzīvi ciešā saistībā ar dabu jebkurā tās izpausmē. Tāpēc esam izvēlējušies mehānisku, nevis ķīmisku ūdens attīrīšanu: katru dienu katrs baseina ūdens piliens tiek filtrēts pa lielu smilšu filtru, ar kuru varētu nodrošināt arī divreiz lielāka baseina ūdens tīrību. Izmantotais process ir līdzīgs kā dabā, kad ūdens filtrējas pa vairākiem zemes slāņiem, pirms izplūst virszemē kā dzidrs avots.

„La Daile” baseins atšķiras ar patīkami silto ūdeni, kas konstanti tiek uzturēts +29–31 °C temperatūrā, lai jebkuram atpūta vai vingrošana baseinā sniegtu tikai patīkamas izjūtas. Siltais ūdens īpaši patiks bērniem, mazuļiem un topošajām māmiņām.

Baseins ir neliels, tajā vienlaikus ērti jutīsies ne vairāk kā 8 cilvēki. Tā dziļums ir optimāls (1–1,7 m), katrā baseina malā ir ērti sasniedzams rokturis, tādēļ mūsu baseinā vari justies droši, pat ja parasti ūdenī nejūties pārliecināti.

Nav arī noslēpums, ka gan lieliem, gan pašiem mazākajiem ūdens mīļotājiem patīk baseinu baudīt bez jebkādām peldcepurēm vai ūdens brillēm. Pie mums tās nemaz nav nepieciešamas, jo minimālais ķīmisko vielu daudzums nekairina gļotādu vairāk kā vannas ūdens. Lai garantētu viesu komfortu jebkurā laikā, mēs trīs reizes dienā veicam ūdens pH līmeņa un ķīmisko vielu daudzuma mērījumus baseinā un regulāri rūpējamies par to atbilstību drošības prasībām.

Tieši šīs pāris vienkāršās lietas ir pamatu pamats, kas nodrošina, ka Tava atpūta „La Daile” baseinā ir tik patīkama un īpaša. Jo mums ir svarīgi, lai Tu allaž justos labi un ērti. Vēlamies, lai Tu vienmēr spētu baudīt dzīvi, tvert katru tās mirkli un iespēju justies skaistākam un laimīgākam. Mums visiem ir dotas 24 stundas diennaktī un 168 stundas nedēļā – nezaudē ne sekundi no tām, meklē un atrodi to, kas dara Tevi laimīgu un BAUDI katru mirkli savai skaistai esībai!

„La Daile” vingrošanas nodarbības baseinā

„La Daile” pārliecība balstās patiesībā – tikai fiziski aktīvs un apmierināts cilvēks ir patiesi laimīgs un skaists. Vingrošanas nodarbības ūdenī ir patiesi iedvesmojošs veids, kā izvingrināt ķermeni, stiprināt muskulatūru, uzlabot ādas tonusu un atbrīvot galvu no ikdienas rūpēm, turklāt lieliskā atmosfērā, patīkamā un siltā baseinā, skaistas mūzikas un gaismu saspēles pavadībā.

„La Daile” vingrošanas nodarbībās laipni gaidītas visu gadagājumu dāmas un kungi, bērni, mazuļi un topošās māmiņas. Atliek vien sagatavot savu peldlietu somu (peldkostīms, dvielis) un nākt ciemos, iepriekš piezvanot. Mēs Tev palīdzēsim atrast vispiemērotāko ūdens vingrošanas treneri (fizioterapeitu) un piemeklēsim visatbilstošāko vingrošanas intensitāti, lai Tu varētu ļauties kustību priekam un baudīt katru mirkli.

Ūdens vingrošana arī ir lielisks treniņš sirdij, tā stiprina galvenās muguras, vēdera, kāju un roku muskuļu grupas un atslogo locītavas. Ūdens sniegtais atbalsts līdzinās bezsvara stāvoklim; pieredzējuša trenera vai fizioterapeita vadībā ūdens vingrošana ir īsteni iedvesmojoša, efektīva un veselīga fiziskā nodarbe.

„La Daile” iespējams izmēģināt arī individuālās ūdens nodarbības (1–2 cilvēkiem), kurās vari saņemt nedalītu uzmanību un konsultācijas par tieši Tev vispiemērotākajiem ūdens vingrinājumiem atbilstoši savām prasmēm un vēlmēm.

Lai Jums lieliska pašsajūta un enerģijas pieplūdums! 


Seko mums
Facebook