PIRTS IEPAZĪŠANAS PROGRAMMA –

VESELĀ MIESĀ, VESELS GARS

“Veselā miesā, vesels gars” – tā ir īpaša pirts programma nelielām kompānijām (no divām līdz sešām personām) – Tev, Taviem mīļajiem, bērniem, radiem un draugiem –, kas vēlas iepazīt Latvju pirts tradīcijas un izbaudīt pirtošanās priekus pieredzējušu pirtnieku vadībā.

Būs gan pirtnieka stāstījums, gan pēršanās iepazīšana, gan skrubēšanās ar “La Daile” skrubi, peldēšanās baseinā un aromātiskas Latvijas ziedu tējas baudīšana sveču gaismā. Mēs vēlamies, lai katrs “La Daile” viesis iepazīst pirti un sajūt Latvju pirts noslēpumu un burvību.

Programma “Veselā miesā, vesels gars” iekļauj:

  • pirtnieka stāstījumu par Latvju pirts tradīcijām, smaržīgo zāļu – lapu slotiņu noslēpumu un pirtošanās pamatiem;
  • iepazīšanās pēršanos; būs iespēja papērt vienam otru, palutināt pēdiņas un izkarsēties pirtiņā pirtnieka vadībā;
  • pašrocīgu skrubēšanos vai dūņu maskas uzklāšanu Tvaika pirtiņā;
  • atpūtu baseinā un pirtiņās savā nodabā;
  • aromatisku Latvijas ziedu tēju un veselīgas uzkodas sveču gaismā.

Pirts iepazīšanās programmu “Veselā miesā, vesels gars” vislabāk apmeklēt nelielās kompānijās, kas pirtošanos darīs vēl tīkamāku un jautrāku. Programma “Veselā miesā, vesels gars” ir paredzēta vismaz divām, taču ne vairāk kā sešām personām.

“Veselā miesā, vesels gars” cena – 49 EUR vienam pieaugušajam un 30 EUR bērnam (4–12 gadi). Mazuļi līdz četru gadu vecumam piedalās kopā ar vecākiem bezmaksas. Vidējais programmas ilgums ir 2–3 stundas (atkarīgs no dalībnieku skaita). Atlaides nesummējas.

Pirts brīvdienu dreskods: peldkostīms un labs noskaņojums.


Seko mums
Facebook