• Arvils Andersons

    Īpašs pirts un akustisko vibrāciju meistars, masieris un pirtnieks. Izstrādājis un praktizē dziedošo bļodu jeb vibroakustiskās masāžas terapiju “RIMTAM BŪT” (lasīt vairāk) latvim raksturīgā rimtā tehnikā un manierē.

    Arvils Andersons ir īsts dārgakmens, kas tikai pamazām sāk rādīt savu spozmi, jo no dabas ir kluss un mierīgs cilvēks. Atrodoties līdzās Arvilam šķiet, ka neko vairs pasaulē nevajag, tikai tāpat pasēdēt blakus un, malkojot gardu zāļu tēju, paskatīties sveces liesmā un paklusēt. Tāds visaptverošs miers un harmonija staro no šī cilvēka, kā mežā nejauši satiekot senu, varenu ozolu un pārsteigumā baudot tā mieru un varenību.

    Arvils sāka kā pirtnieks un masieris. Interese radās jau sen, paša profesionālās sportošanas laikā, kad viņš izjuta masāžas un pirtošanās nozīmi veselības un labas pašsajūtas uzturēšanai. Arvils sporto joprojām, tagad vairāk savam priekam. Viņš ir atradis aicinājumu pirtnieka un masiera darbā, lutinot cilvēkus kā “La Daile”, tā savā mājas pirtiņā Carnikavā, dodot prieka un laimes izjūtu un spēcinot veselību. Arvilam patīk vērot dabu un sekot zīmēm. Tās viņu aizveda arī līdz skaņu un vibrāciju noslēpumam, kad pavisam nejauši iepazina Tibetas dziedošo bļodu skaņu terapiju, kas viņu burtiski iešūpoja arī pašu.

    Dziedošo bļodu jeb vibroakustisko masāžu nu jau apguvis pie Ukrainas un Krievijas meistariem, kas atklāja bļodu dievišķās skaņas burvību un to neapstrīdamo iedarbību uz cilvēka fizisko un garīgo labsajūtu visos līmeņos. Pats savā darbā Arvils izmanto Tibetas kalēju darinātās 9 metālu sakausējuma bļodas, kas vibrē Arvila rokās kā īsti dabas harmonijas palīgi. Arvils ir pārliecināts, ka ne vien masāža un latvju pirtiņa palīdz sakārtot cilvēku, bet mijiedarbībā ar dziedošo bļodu jeb vibroakustisko masāžu notiek brīnumi – cilvēkiem uzlabojas veselība, pasaules redzējums un realitāte mainās līdz ar viņu.

    Kā saka pats Arvils: “Tā ir laimes izjūta, redzot, ka “viss ir mainīgs – tikai ļaujies!”


Seko mums
Facebook