Filosofija 

Pasaule lēnām atgriežas pie savām saknēm. Mēs katrs savā tempā atklājam, ka viss, ko meklējam, pēc kā tiecamies un pakaļ steidzamies, patiesībā ir tepat līdzās – mūsos pašos un vienotībā ar dabu.


„La Daile” ir tradīciju iedvesmots harmonisks LATVJU SPA centrs Rīgā skaistai esībai, kur nepiespiestā gaisotnē atpūsties un izbaudīt lutinošas un lolojošas SPA procedūras, dzīvinošas dūņu ietīšanas un spēcinošus Latvju pirts rituālus ar smaržīgām Latvijas zāļu un lapu slotiņām debess baltajā, ūdens zilajā, uguns sārtajā, zemes zeltainajā un dzīvības zaļajā procedūru telpā, kā arī „La Daile” baseinā un pirtīs.

„La Daile” ir saīsinājums no vārdu salikuma „Latvijas Daile”. „Latvijas” – tādēļ, ka tā ir mūsu, šeit dzīvojošo cilvēku izpratne par skaistu dzīvi smilšu pelēkā linā, jūras sudrabā un saules zeltā, kurā mēs paši jūtamies labi un apburoši. „Daile” – tādēļ, ka seno latvju rakstu tulkojumā tas apzīmē glīto, skaisto, jauko visu lietu kopumā – gan no ārpuses, gan no iekšpuses.

Skaistums ir subjektīvs un netverams apzīmējums cilvēka pamatvērtību atspoguļojumam. Patiesībā tā ir Laime, pēc kuras dzenamies un ko velti meklējam visapkārt. Laime ir katra indivīda Esības komfortā – tieši to sīko lietu un procesu harmonijā, kurus mēs paši izvēlamies un veidojam, lai vienmēr justos un būtu skaisti. Mēs tiecamies uz apzinātu dzīvi un apzinātu izvēli ik sekundē, un aicinām to darīt ikkatram. Tas nozīmē ievērot, apzināties un novērtēt katru mirkli – visu dzīvinošo, vienojošo un skaisto mums apkārt.

Skaista dzīve nav luksusa apzīmējums, tā ir pašsaprotama pamatvērtība, kuru mēs katrs novēlam sev mīļajiem, lai gan būtu jāsāk ar sevi. Tieši tādēļ ir radīts harmonisks un dzīvs SPA centrs „La Daile” – mūsu atbilde Jūsu iekšējiem meklējumiem sevis apzināšanai un lutināšanai.

Ūdens ir visa dzīvā sākums, pamats un virzība. Tādēļ īpaša vieta“La Daile”ir atvēlēta baseinam – kā nesteidzīgai atpūtai, tā arī iedvesmojošām ūdens vingrošanas nodarbībām.

Vēlamies, lai katrs atpūtas un laimes brīdis, ko pavadīsiet „La Daile” sevis lutināšanai un atpūtai, veidotu laimīgāku un rāmāku Jūsu ikdienu un palīdzētu darīt labus darbus.

Katrs “La Daile” procedūras vai rituāla apmeklējums allaž iekļauj stundu ilgu atpūtu pirtīs un baseinā (ja vien Tava apmeklējuma laikā baseinā nenotiek nodarbība). Pēc procedūras nesteidzīgi baudīsi aromātisku Latvijas zāļu tēju un veselīgus našķus sveču gaismā liegas mūzikas pavadībā.

Atpūta LATVJU SPA centrā “La Daile” vērsta uz līdzsvarotu ķermeņa atjaunošanu un dvēseles harmoniju ciešā saistībā ar dabas elementu ritumu mūsos. Tādēļ no sirds aicinām apzināties un novērtēt katru mirkli, ko velti savai skaistai esībai!

Dabas dziedinošais spēks un meistarība

Visās SPA procedūrās pamatā tiek lietota uz vietas pagatavota svaiga un dabīga „La Daile” kosmētika vai augstvērtīga Latvijā ražota dabīgā kosmētika – „BDK Laboratory”, „ELIĒR” un „ELIĒR unique”, kas veidota uz Latvijas seno dziedniecisko dūņu ekstraktu bāzes un satur unikālo organisko „Peloid Complex”®.


Seko mums
Facebook