AQUA THERAPY -
KUSTĪBU TERAPIJA ŪDENĪ

 

Fizioterapeite
Dr. Paed. LUĪZE VENTASKRASTA
IELŪDZ

 Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem, līdz pat 80% ar veselību saistītām situācijām ir iespējams veiksmīgi atrisināt ar kustību terapiju ūdenī. Ūdens vide norūda un stiprina imunitāti, pārlieku aktīvos nomierina, bet lēnīgos uzmundrina.

Aqua Therapy galvenā atšķirība – to vada sertificēts fizioterapeits, skaidrojot un norādot, kā pareizi darboties ūdens vidē, un fonā skan īpaši piemeklēta un atbilstoša mūzika.
Peldētprasme šajās nodarbībās nav obligāta un tās ir piemērotās arī topošajām māmiņām.
Pirms Aqua Therapy nodarbību uzsākšanas ir nepieciešama fizioterapeita konsultācija!

AQUA THERAPY INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS

Iegūsti nedalītu fizioterapeita uzmanību visas nodarbības laikā. Inventāra un mūzikas atbilstību Tavam individuālajam fizioterapijas plānam, kas sastādīts pēc iepriekšējas konsultācijas kabinetā.

Individuālajās nodarbībās baseinā gan lielie, gan mazie labāk izprot sava balsta kustību aparāta un muskuļu darbības principus ūdenī. Nodarbībā, pēc vajadzības, ar dažāda un atbilstoša baseina inventāra palīdzību, tiek pielietoti vispārattīstošie un speciālie, dinamiskie un statiskie vingrojumi, kas nostiprina galvenās muskuļu grupas, atslogo locītavas, mazina muskuļu disbalansu, kā arī mazina muguras un locītavu sāpes.

AQUA THERAPY GRUPU NODARBĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

Aqua Therapy grupu nodarības ir piemērots fiziskās aktivitātes veids ikvienam, kurš vēlas atgūt veselību, nostiprināt imunitāti un rast pārliecību par sevi visās dzīves jomās. Uzdrošinies un uzlabo savu iespēju potenciālu!


Vingrojot fizioterapeita vadībā, simetriski trenējas muskuļi un tiek uzturēta vienmērīga fiziskā slodze, kā arī atslogojas locītavas un gars! Hidroterapija ir profilaktiska un ārstnieciska sievietēm gan grūtniecības, gan pēcdzemdību periodā, kad jaunajām māmiņām jāatgūst vēlamā forma.

AQUA THERAPY MAZUĻIEM UN BĒRNIEM

Veselību un imunitāti veicinoša nodarbība grupā mazuļiem un bērniem no 0,5 līdz 11 gadu vecumam (trīs dalītās vecuma grupās), kur fizioterapeita vadībā ar spēļu un rotaļu palīdzību nodarbību laikā tiek apgūti peldētprasmes pamati, veicināta socializēšanās, uzlabota stāja, iegūta drošības sajūta un iemīlēta kustību brīvība ūdenī.
Nākot ar savu peldētāju uz Aqua therapy nodarbību, ir svarīgi, lai:

  • bērns uz nodarbību atnāktu labā garastāvoklī;
  • stundu iepriekš bērns būtu paēdis un izgulējies;
  • mazulim klātesošais pieaugušais baseinā motivētu un palīdzētu aktīvi līdzdarboties;
  • mazulis ar pieaugušo saprastos un ūdens vidē justos droši;
  • mazulim nodarbības laikā ir nepieciešamas ūdens izturīgas autiņbiksītes.

Aqua Terapy nodarbības laikā fizioterapeits vēro bērna darbošanos ūdenī un iesaka vēlamās aktivitātes un balsta metodiku, tādējādi normalizējot muskuļu tonusu, un veicinot secīgu kāju un roku sadarbību un attīstību. Fizioterapeita nodarbība simetriski stiprina muskuļus, kā arī atslogo mugurkaulu un uzlabo stāju. Nodarbības laikā tiek pielietoti statiskie un dinamiskie elpošanas vingrinājumi, vispārattīstošie vingrojumi pie atslogojoša ķermeņa sākuma stāvokļa, kā arī klasiskie peldētapmācības vingrinājumi.

Spēles un rotaļas ūdenī bērniem attīsta smalko motoriku, domāšanu un runas iemaņas, kā arī uzlabo bērna sociālās un komunikatīvās prasmes. Darbojoties baseinā, bērni mazina iespējamo hiperaktivitāti, iemācās peldēt, ceļ pašapziņu, iegūst rūdījumu, attīsta uzmanību un normalizē savu ikdienas aktivitāti.

Dr.paed. Luīze Ventaskrasta

Fizioterapeite Luīze Ventaskrasta ir pieredzes bagāta fizioterapeite, kas veidojusi savu akadēmiskā (LSPA, KULEUVEN, LU) un praktiskā darba (Beļģija, Norvēģija, ASV) pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs.

Visu šo laiku ar panākumiem, prieku un aizrautību vada kustību terapijas nodarbības ūdenī. Aqua Therapy asociācija, ko vada Dr.paed. Luīze Ventaskrasta aicina izglītoties un papildināt savas zināšanas vecākus, sporta pedagogus un fizioterapeitus.

Pie mums Latvju SPA “Daile” ir mierpilna, rāma un gaumīga atmosfēra un silts, mājīgs baseins. Pēc nodarbībām baseinā ir iespējams izsildīties pirtiņās.

Aqua Therapy nodarbības baseinā notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Kopējais apmeklējuma laiks 1 h un 30 min (vienas nodarbības ilgums 45 min).

Individuāla Aqua Therapy nodarbība – no 50 līdz 70 EUR
Aqua Therapy nodarbība grupā (max. 8 personām) – no 13 līdz 20 EUR
Individuāla 45 min konsultācija pie fizioterapeites – no 39 līdz 49 EUR.

Informācija par cenām: šeit.

Nāc vingrot pavasarī un saņem dāvanā iedarbīgo, dabīgo “Daile” ķermeņa skrubi ar ko pirtiņā noberzties pēc labi pavadītas nodarbības. Piedāvājums spēkā līdz 21.06.2018.

Nāc un izbaudi sajūtu, ka ikdienā neiespējamie kustību virzieni un amplitūdas – baseinā kļūst iespējamas!

 


Seko mums
Facebook