• LABI BŪT KOPĀ – īpaša ķermeņa masāža mīkstos spilvenos

  Īpaša ķermeņa vai atsevišķu zonu masāža pēc izvēles, viņai guļot uz sāniņa vai uz vēdera mīkstos, komfortablos, speciāli topošajām māmiņām piemērotos spilvenos atbrīvotai un atslogotai muguriņai, dziļai atpūtai un lolojošai labsajūtai.

  Unikālie, mīkstie, speciāli piemērotie spilveni lieliski atbrīvo muskuļus un saites, atslogo krustu zonu un palīdz pilnībā atbrīvoties no spriedzes. Meistara maigā, noteiktā ķermeņa masāža priecēs ik mirkli un ieaijās vieglā snaudā, lai Jūs abi varētu labi atpūsties. Masāžas priekšrocība – daudzie, dažāda izmēra mīkstie spilveni, kas atbalstīs ķermeni pareizajās vietās, ļaujot Tev pilnībā atslābināties un pat aizmigt.

  Masāža tiks veikta pēc Tavām individuālajām vēlmēm un meistara rekomendācijām – iespējams, sākotnēji tikai palutinot muguriņu un saspringušos krustus - atbilstoši Tavai izjūtai un noskaņojumam un SPA meistara rekomendācijām. Masāža tiks veikta ar pilnībā dabīgu, augstas kvalitātes eļļu kokteili vai viegli aromātiksu ķermeņa sviestu, lai ādai dotu papildus mitrināšanu, barošanu un elastību, kas šajā brīdī tai ir visvairāk vajadzīgais.

  Sānu guļa šajos brīnišķīgajos spilvenos būs tik pat ērta kā vēdera guļa, tādēļ vēlies droši un vaicā savam SPA meistaram to, kas vislabāk atbilst Tavam noskaņojumam attiecīgajā dienā. Tu brīvi vari izvēlēties pilnu ķermeņa masāžu vai arī kādu konkrētu zonu:

  • Mugura, plecu zona un krusti;
  • Kajas visā garumā;
  • Rokas un/vai galva (izņemot seju);
  • Vēders un/ vai dekoltē zona.

  Sirsnīga un atklāta saruna tava SPA apmeklējuma laikā nodrošinās tev pilnīgu pārliecību un mieru par jebkuru tavu vēlmi un izvēli, lai kāda tā katrreiz būtu. Tev atliek tikai ļauties sajūtām un baudīt masāžas lolojošo mieru!

  līdz 1h

  59 EUR / 49* EUR / 39** EUR

  līdz 1 h 30 min

  69 EUR / 59* EUR / 49** EUR
 • MIERĪGĀM DOMĀM – maiga galvas un pēdu masāža

  Atbrīvojoša un patīkama, domas izkliedējoša masāža galvai un saspringušai sprandai (ar komplekso detoksikācijas pīlingu un masāžu pēdām).

  Ir labi zināms, ka galvas punktu masāža dara brīnumus, jo patīkamā veidā spēj aizdzenāt drūmās domas un kā uz burvju mājienu mazināt spriedzi, kas sakrājas pieres un pakauša rajonā. Tādējādi galvas masāža ir absolūtās nepieciešamības lutināšana cilvēkiem, kam tik ļoti nepieciešams miers jebkurā situācijā, un topošajām māmiņām – šī ir īpaši nepieciešama lološana, jo no viņas miera ir atkarīgs gaidāmā bērniņa un visas ģimenes miers.

  Masāža tiek veikta pusguļus ieslīpajā stāvoklī ar nelielu persiku kauliņu eļļas daudzumu, lai arī sprandai un pleču zonai būtu sava lutināšana pēc maigās galvas masāžas. Masāža lieliski palīdz arī asinsrites uzlabošanai un skābekļa apgādes palielināšanai, kas labvēlīgi iedrabojas uz kopējo organisma labsajūtu un komfortu. Pēdu lutināšana ar pīlingmasku būs patīkams papildinājums, jo maigā veidā palīdzēs atbrīvoties no organismā uzkrātām nevajadzīgām vielām, padarīs pēdas mīkstas un maigas. Pēc masāžas ieteicama rāma pastaiga brīvā dabā, dziļi ieelpojot svaigo, spirgto gaisu un Pasaules mainību, sajūtot sevi kā nozīmīgu daļiņu ikdienas ritumā. 

  līdz 1h

  59 EUR / 49* EUR / 39** EUR
 • MAIGAIS LOLOJUMS – unikāls masāžas seanss

  Latvijā unikāls, apmācošs un izzinošs SPA meistares Agneses Laškovas meistarklases masāžas seanss topošajām māmiņām pēc Dr. Govri Motha ”Vieglu dzemdību metodes”.

  Šī ir SPA meistares Agneses Laškovas īpaši izveidotā masāžas programma, kas tiek veikta kopīga dialoga, elpošanas uzdevumu, vingrinājumu un īpašas masažās veidā (gan sēžus, gan pusguļus). “Maigais lolojums” ir Latvijā unikāla, praktiska un efektīva topošās māmiņas ķermeņa lološanas programma, lai palīdzētu Tev baudīt bērniņa gaidīšanas laiku, palielinātu pārliecību par sevi un mazinātu jebkādu nedrošību no gaidāmās tikšanās ar bērniņu. “Maigais lolojums” veidots uz Dr. Govri Motha (Gowri Motha) “Vieglu dzemdību metodes” (Gentle Birth Method) pamata, kuras uzdevums ir palīdzēt sievietēm izjust dziļu saskarsmi ar savu ķermeni un topošo mazuli, kā arī radīt Tevī pārliecību par spēju dabiski gaidīt, iznēsāt un dzemdēt savu bērniņu.

  Šī̄ programma sagatavo ķermenī tā̄ optimālākajā̄ stāvoklī̄, novēršot muskuļu un locītavu saspringumu muguras, krusta un astes kaula zonās (sēdus stāvoklī), kas ir izšķirošas maigu un atvieglotu dzemdību procesā. Kā arī koncentrēti uzmanība tiek pievērsta mugurkaula, vēdera (guļus stāvoklī), iegurņa un sēžas zonām.

  “Maigais lolojums” ir paredzēta visām topošajām māmiņām, neatkarīgi no to vecuma, kultūras, reliģiskās pārliecības, nedz arī no tā, vai šis ir Jūsu pirmais vai nākamais bērniņš. “Maigais lolojums” palīdzēs sagatavot Tavam īpašajam brīdim gan ķermeni, gan prātu. “Maigais lolojums” ir kā kopējs ceļojums savās izjūtās no pirmās līdz pēdējai gaidību dienai.

  līdz 1 h 30 min

  69 EUR / 59* EUR / 49** EUR

Seko mums
Facebook