PIRTS BRĪVDIENAS
5
. un 6. JANVĀRĪ

NĀC ATPŪSTIES

Pēc ziemīgām pastaigām dabā nāc uz “Atpūtas mirkli” un atpūties no sirds - rāma pelde baseinā, sildīšanās pirtiņās ar mūsu maigo, dabīgo ķermeņa skrubi (pēc izvēles – aromsāls vai dūņu), un smaržīga zāļu tēja un veselīgi našķi - mierīgā, mājīgā atmosfērā sveču gaismā.

Laiks: līdz 2 h
Cena: 10 EUR

JAUNUMS - “TĪRS UN LAIMĪGS”

izmēģini īso pirts rituālu (līdz 1 h) ar vieglu sildošo pērienu, matu mazgāšanu un ķermeņa pulēšanu ar ziepju putām un pirts slotiņām. Pēc pirts lutināšanas turpini baudīt laisku atpūtu baseinā un pirtiņās savā vaļā, smaržīgu zāļu tēju un vasaras ziedu medu sveču gaismā.

Laiks: līdz 2 h
Cena – 49 EUR

 

PIRTS SARUNAS -
6. JANVĀRĪ, PLKST. 15.00
"Tīrs, brīvs, smaidīgs!" 

(pirtniece un veselības speciāliste Mg. paed. Ivita Pičukane)

Sirds gudrības un garīgās dziedniecības simbioze – lutināšanas programma - "Tīrs, brīvs, smaidīgs!", kurā būs gan saistošs stāstījums par cilvēka veselībai un labsajūtai svarīgo, kontrasta vanniņas rokām un kājām, kas kalpo kā labais stress jeb imūnās sistēmas treniņš un neiztrūkstoši - ļaušanās atpūtai. Tāda pilnīga “restarta” programma kopā ar Ivitu.

Janvāra Pirts sarunu viese – Mg. paed. Ivita Pičukane – pirtniece un veselības aprūpes speciāliste, kas ikdienu jau 25.gadu pavada klasiskās medicīnas apskāvienos, pašreiz Latvijas Jūras medicīnas centrā. Ivita ir Ziemeļu diagnostikas centra vecākā māsa. Savu prieku Ivita gūst savstarpējā apmaiņas procesā, daloties ar zināšanām un prasmēm LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. No pamata darba brīvajā laikā Ivita ir arī Pirtniece un viņas aizraušanās ir dziednieciskie pirts rituāli, pirtīžas, saru dzīšana, ķermeņa kopšanas procedūras skaistumam un veselībai.
Savā darbībā Ivita balstās uz holistisku un antroposofisku pieeju, redzot cilvēku un notikumus vienotā veselumā, apvienojot ķermeni, garu, dvēseli un psihi.

Pirts sarunas ir īpašs SPA pasākuma komplekss tikai vienu reizi mēnesī, kura laikā plkst. 15:00 noklausies noderīgu lekciju/ meistarklasi un personīgi iepazīties ar lektoru. Pēc lekcijas, apmēram no plkst. 16 līdz 18/19, seko sildīšanās pirtiņās un pēršanās profesionālu pirtnieku vadībā, ķermeņa skrubēšana/ mazgāšana un rāma atpūta ūdenī un pirtiņās, baudot brīvdienu mieru, smaržīgu zāļu tēju un veselīgus našķus sveču gaismā. Perfekta sestdienas pirts diena!

Laiks: 2 - 4 h

Cena – 39 EUR
(vietu skaits ierobežots, max. 10 personām)

 

Īpašais piedāvājums spēkā tikai Latvju SPA “Daile” decembra pirts brīvdienu ietvaros – no 2018. gada 5. līdz 6. janvārim. “Daile” apmeklējums iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Vietu skaits ierobežots. Atlaides nesummējas! Uz sestdienas pirts sarunām ar ģimeni kopā atnākušajiem mazuļiem līdz 4 g.v. – ieeja bezmaksas. Sestdienas pirts sarunu pasākumā vietu skaits ir ierobežots – piedalās ne vairāk par 10 personām. Ja pasākumam ir pieteikušās mazāk par 3 personām, “Daile” administrācija patur tiesības pasākumu pārcelt uz nākamajām pirts brīvdienām. 

 


Seko mums
Facebook