LAIKS LUTINĀT!

Maigi lolo un lutini, iedvesmo mirdzēt un dāvā laisku atpūtu -
svētku dāvanu komplekti:

 

MAIGO SKUJU PIRTS

Maigo skuju SPA procedūra ķermenim ar sildīšanos pirtiņā, dziļi sildošu pēdu vanniņu ar skuju eliksīru un tai sekojošu patīkamu pēdu masāžu, un ~ 45 min ilgu ķermeņa lutināšanu ar maigu pulēšanu un vieglu ķermeņa zonu masāžu ar līdzsvarojošu priežu eļļu tavai veselībai un dzīvespriekam.

Līdz: 2 h

60EUR

100 EUR – divām personām

DZINTARA MIRDZUMS

Dzintara mirdzuma SPA procedūra sejai vai ķermenim (pēc izvēles) ar viegli attīrošu un atjaunojošu dzintarskābes un alvejas pīlingmasku, un ~ 45 min ilgu, sen kārotu sejas vai ķermeņa zonu masāžu ar dzintara masāžas eļļu skaistai un mirdzošai ādai.

Līdz: 1 h

40 EUR

ATPŪTAS MIRKLIS MEŽĢĪNĒS

Laisks atpūtas mirklis baseinā un pirtiņās, ar dziļi sildošu pēdu vanniņu un reibinoši smaržojošu, uzmundrinoši attīrošu un bagātīgi kopjošu mežģīņu zefīra masku ķermenim, ar ko pašam sevi lutināt tvaika pirtiņā, aromātisku zāļu tēju un veselīgiem našķiem sveču gaismā laiskai atpūtai un rāmai esībai.

Līdz 2 h

20 EUR

35 EUR – divām personām

Īpašais piedāvājums spēkā līdz 06.01.2018. Šajā laikā iegādātos svētku dāvanu komplektus būs iespējams izmantot no 2018. gadā no janvāra līdz pat vasaras saulgriežiem – 21.06.2018. Konkrētā pakalpojuma dāvanu karte nevar tikt mainīta pret naudu vai citu pakalpojumu. Atlaides nesummējas!

 


Seko mums
Facebook