PIRTS BRĪVDIENAS
1
. - 2. DECEMBRĪ

NĀC ATPŪSTIES

Pēc rudenīgām pastaigām dabā nāc uz “Atpūtas mirkli” un atpūties no sirds - rāma pelde baseinā, sildīšanās pirtiņās ar mūsu maigo, dabīgo ķermeņa skrubi (pēc izvēles – aromsāls vai dūņu), un smaržīga zāļu tēja un veselīgi našķi - mierīgā, mājīgā atmosfērā sveču gaismā.

Laiks: līdz 2 h
Cena: 10 EUR

JAUNUMS - “TĪRS UN LAIMĪGS”

izmēģini īso pirts rituālu (līdz 1 h) ar sildošo pērienu, matu mazgāšanu un kārtīgu ķermeņa pulēšanu ar ziepju putām un pirts slotiņām. Pēc pirts lutināšanas turpini baudīt laisku atpūtu baseinā un pirtiņās, smaržīgu zāļu tēju un vasaras ziedu medu sveču gaismā.

Laiks: līdz 2 h
Cena – 49 EUR

PIRTS SARUNAS -

 “RŪDĪŠANĀS KONTRASTI BĒRNIEM UN VISAI ĢIMENEI”
kopā ar rūdīšanās kustības veidotāju Latvijā MĀRI ŽUNDU

2. DECEMBRĪ, PLKST. 15.00  

Šī būs atšķirīgas pirts sarunas, jo būs gan teorijas zinības, gan praktiskā pieredze un piedzīvojums ar kontrastiem, kurā aicināti iesaistīties bērni/jaunieši no 10 līdz 16 gadiem un viņu vecāki, lai mēģinātu pārbaudīt sevi izjūtās, atļaut sev brīnīties un būt pārsteigtiem, uzdot jautājumus un rast atbildes. Māris stāstīs par populārākajiem mītiem par aukstumu, cilvēku neticību sev un kontrastu nozīmību ikdienas dzīvē, kāda loma ir nervu sistēmas darbībai, kādēļ ir vēlama trenēta termoregulācija.

Māris Žunda ikdienā praktizē pustukša vēdera un “drebināšanās” dzīvesveidu, izaicinot mainīt ierastā komforta robežas. Bērni un jaunieši ātri un rotaļīgi uztver termoregulācijas treniņu bonusus un nereti ir gatavi pārbaudīt savas iespējas un robežas, lai pēcāk ar savu pozitīvo piemēru motivētu arī pārējo ģimeni un draugus. Ir tik būtiski izprast pašiem savu ķermeņa temperatūru, elpošanu un saistību ar veselīgas dzīves kvalitāti.

Māris ir Vima Hofa (Wim Hof) metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības un kustību treneris. Māris ir profesionālis informāciju tehnoloģiju jomā un ir profesionāls izaugsmes treneris – koučs un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē. Māris Žunda par sevi saka tā: “Cenšos katru dienu būt sevis labāka versija.”.

Sestdienas pirts sarunas ir īpašs SPA pasākuma komplekss tikai vienu reizi mēnesī, kura laikā 15:00 ir iespējams noklausīties noderīgu lekciju/ meistarklasi un personīgi iepazīties ar lektoru. Pēc lekcijas no ~ 16 – 18/19 sekos sildīšanās pirtiņās un praktiskā pieredze un piedzīvojums ar kontrastiem Māra vadībā. Neiztrūkstoši būs arī pēršanās profesionālu pirtnieku vadībā, ķermeņa skrubēšana/ mazgāšana un rāma atpūta ūdenī un pirtiņās, baudot brīvdienu mieru, smaržīgu zāļu tēju un veselī[gus našķus sveču gaismā. Perfekta sestdienas pirts diena!

Laiks: 2 - 4 h

Cena – 39 EUR
(vietu skaits ierobežots, max. 10 personām)

 

Īpašais piedāvājums spēkā tikai Latvju SPA “Daile” decembra pirts brīvdienu ietvaros – no 2017. gada 1. līdz 2. decembrim. “Daile” apmeklējums iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Vietu skaits ierobežots. Atlaides nesummējas! Uz sestdienas pirts sarunām ar ģimeni kopā atnākušajiem mazuļiem līdz 4 g.v. – ieeja bezmaksas. Sestdienas pirts sarunu pasākumā vietu skaits ir ierobežots – piedalās ne vairāk par 10 personām. Ja pasākumam ir pieteikušās mazāk par 3 personām, “Daile” administrācija patur tiesības pasākumu pārcelt uz nākamajām pirts brīvdienām.

 


Seko mums
Facebook