JAUNUMS! 

SKAISTAI, SLAIDAI, SMAIDĪGAI

 Īstais kurss daiļumam

Jau labu laiku esam krājuši zināšanas, pieredzi un iedvesmu, lai pastāstītu tev par īsto kursu daiļumam un priekam, lai palīdzētu tev pārstāt meklēt un beidzot atrast īsto īso formulu daiļumam. SPA programma “SKAISTAI, SLAIDAI, SMAIDĪGAI” (SSS) apvieno visu “must have” minimumu ķermenim un sejai, lai ar noteiktu kursu un pārliecību dotos pretī smaidīgajai vasarai.

SSS programma rada tikai pozitīvas un patīkamas izmaiņas tavā ikdienā, acu smaidā un spoguļa atspulgā, to visu varēsi izmērīt, pataustīt un nosvērt. Pārliecībai par sevi un laimes izjūtai ik uz soļa. Laimei nav jābūt pašmērķim. Laimei ir jābūt ikdienas ieradumam un pastāvīgai vērtībai, kas rada prieku un iedvesmo maziem varoņdarbiem, radot brīnišķīgu un laimīgu dzīvi šajā brīdī, šajā laikā un šajā ķermenī.

Tava SSS programma sastāvēs no 9 tikšanās reizēm 2 mēnešu garumā un ietvers:

  • 1 konsultatīvo – iepazīšanās masāžu;
  • 1 balansējošu pilna ķermeņa masāžu;
  • 1 sejas procedūru ar masku un masāžu sejai un dekoltē zonai vai krūtīm;
  • 3 slaidinošas, tonizējošas ķermeņa masāžas ar īpašu lutināšanu vēderam, gurniem un kājām;
  • 3 lieliskas sejas masāžas;
  • 3 relaksējošas galvas punktu masāžas;
  • 6 efektīvas ķermeņa ietīšanas procedūras un
  • 1 kārtīgu Latvju pirts rituālu organisma detoksikācijai ar pēršanos vai bez tās (pēc izvēles), kurā baudīsi skrubēšanu, ķermeņa masku, galvas masku un matu mazgāšanu.

Šī SPA programma harmoniski apvieno pirts, sejas masāžas un ķermeņa ietīšanas un masāžas procedūras, kas pilnīgi noteikti darīs tevi skaistāku, slaidāku un smaidīgāku ar katru dienu. Kopīgā sinerģijā ar SPA meistaru uzņemsi īsto kursu un īstenosi tikai tev vajadzīgo, patīkamo un vēlamo.

Un ja vēl SSS programmu papildināsi ar šalti svaiga gaisa vismaz 45 minūtes katru dienu, fiziskām aktivitātēm vismaz divreiz nedēļā (iesakām arī vingrošanu ūdenī tieši pirms SPA procedūras) un veselīgu uzturu, tad rezultāts būs divtik priecīgāks un noturīgāks.

SSS programma katrai personībai būs atšķirīga, tādēļ negaidi, ka tavs kurss būs tāds pats kā draudzenei, māsai vai mammai, jo jūs katra esat brīnišķīga, unikāla, fantastiska personība. Un visas vienādiņ laimīgas. Tādēļ arī vajadzības katrai savas. Kādai SPA meistars ieteiks ietīšanas procedūras apvienot ar limfodrenāžas un vakuuma banciņu masāžas paņēmieniem, citai tā būs medus masāža. Pats galvenais – lai rāmā mierā un komfortā tu virzītos uz rezultātu un viss kopā lieliski darbotos.

SSS programmā izmatojam tikai pārbaudītu, efektīvu un jaudīgu Latvijas dabīgās kosmētikas klāstu pēc katras dāmas individuālajām vajadzībām. Kādai tā būs aktīvā, augsti organiskā “ELIĒR Peloid Complex”® kosmētika, citai –“GMT BEAUTY NATURA CONCEPT” inovatīvie Latvijas biotehnoloģiju sasniegumi ar aļģu pīlingmaskām un spēcīgiem ķermeņa kopšanas kompleksiem vai mūsu pašu svaigā, dabīgā kosmētika “DAILEI” ar iedarbīgiem aromsāls kokteiļiem, eļļām un krēmiem. Mēs katra esam unikāla un brīnišķīga!

“ELIĒR” – ir Latvijas organiskās kosmētikas zīmols, kura pamatvērtība ir unikālais “Peloid Complex”®, kas iegūts no Latvijas pazemes dūņām jeb eliēriem piecu pakāpju ekstrakcijas rezultātā. “ELIĒR Peloid Complex”® kosmētikai ir unikāli augsts organisko vielu saturs – aminoskābju, vitamīnu, enzīmu, fitohormonu, minerālu, mikroelementu un makroelementu, dabīgo oksidantu un dabīgo antibiotiku. “ELIĒR Peloid Complex”® kosmētika ir spēcīgs līdzeklis cīņā ar ādas priekšlaicīgas novecošanās pazīmēm, tā sniedz spēcīgu antioksidanta iedarbību uz ādas šūnām, novērš brīvo radikāļu radīto nelabvēlīgo ietekmi, kā arī regulē un uztur līdzsvarā kolagēna un elastāna sintēzi, bet pats galvenais – palīdz ādai reģenerēties dabīgā pašatjaunošanās ceļā, sniedzot ilgtermiņa ieguldījumu jaunības un skaistuma uzturēšanā.

“GMT BEAUTY NATURA CONCEPT” ir inovatīva dabīgā Latvijas biotehnoloģiju kosmētika, kas izceļas ar augstu efektivitāti ķermeņa kopšanas jomā un ir īpaši radīta, lai iedarbotos tieši uz mērķaudiem un ļautu sasniegt vēlamo rezultātu pēc iespējas īsā laikā. Tās jūras aļģu maskas ir bagātas ar minerālu, mikroelementu, aminoskābju un vitamīnu koncentrāciju. Aļģu, sāļu un zaļās tējas sajaukums iedarbojas uz zemādas taukaudiem un nodrošina spēcīgu detoksicējošu iedarbību, veicina vielmaiņas procesus organismā, stimulē apasiņošanu un izvada lieko šķidrumu. Inovatīvie kosmētikas produkti apvienojumā ar aļģu ietīšanu un masāžu sniedz neapstrīdamu rezultātu, jo “GMT BEAUTY NATURA CONCEPT” formula ir veidota ar mērķi atraisīt cilvēka ķermeņa individuālo enerģiju katrā šūnā, palielinot un nostiprinot jebkura veida manuālo procedūru sasniegto rezultātu.

Dabīgā kosmētika “DAILEI” – ir mūsu un mūsu draugu kopīgi radītā svaigā, dabīgā kosmētika, kas pagatavota, lai sniegtu komfortu un prieku jebkurā situācijā. “DAILEI” ikreiz iedarbojas 3 līmeņos – fiziski, enerģētiski un informatīvi, lai pildītu 3 galvenos uzdevumus – attīrītu, līdzsvarotu un uzlādētu tavu ādu un organismu ar vērtīgām vielām. “DAILEI” vienkāršā veidā apmierinās tavas dabiskās vajadzības pēc ērta un efektīva kosmētikas minimuma tavā ikdienas skaistumkopšanā, jo tā ikreiz pilda vairākas funkcijas vienlaikus. Tādējādi “DAILEI” tev patiks iekļaut savos ikdienas skaistuma rituālos, nēsāt līdzi somiņā vai ņemt līdzi ceļojumos, kad vēlēsies būt brīva no ierastajām, obligātajām skaistumkopšanas regālijām un zinātniski pamatotām metodikām. “DAILEI” – laimes ieradumam ik uz soļa!

Programmas laiks – 2 mēneši ar regularitāti vismaz 1 reizi nedēļā (kopā 9 brīnišķīgi SPA apmeklējumi).

Katras SPA procedūras laiks – līdz 1 h 30 min. Pirms katras SPA procedūras ieteicams atvēlēt sev papildu laiku baseina nodarbībai un/vai pirts apmeklējumam.

Programmas cena – 500 EUR, iegādājoties katru aktivitāti atsevišķi, vai 450 EUR, pērkot SSS programmu kā abonementu uzreiz. Pirmā konsultatīvā masāža – 49 EUR. Ja mēneša laikā tu pieņem lēmumu par SSS programmas uzsākšanu, tad pirmā konsultatīvā masāža tiek ieskaitīta kopējā programmas cenā. SSS programmas laikā – 50% atlaide visām baseina vingrošanas nodarbībām vai abonementiem.

 


Seko mums
Facebook