PIRTS BRĪVDIENAS

7. - 8. OKTOBRĪ

Atsākam lielisko pirts brīvdienu tradīciju -

OKTOBRA pirts brīvdienu īpašie piedāvājumi:

NĀC ATPŪSTIES

Pēc rudenīgām pastaigām dabā nāc uz “Atpūtas mirkli” un atpūties no sirds - rāma pelde baseinā, sildīšanās pirtiņās ar mūsu maigo, dabīgo ķermeņa skrubi (pēc izvēles – aromsāls vai dūņu), un smaržīga zāļu tēja un veselīgi našķi - mierīgā, mājīgā atmosfērā sveču gaismā.

Laiks: līdz 2 h
Cena: 10 EUR

JAUNUMS - “TĪRS UN LAIMĪGS”

izmēģini īso pirts rituālu (līdz 1 h) ar sildošo pērienu, matu mazgāšanu un kārtīgu ķermeņa pulēšanu ar ziepju putām un pirts slotiņām. Pēc pirts lutināšanas turpini laiski baudīt atpūtu baseinā un pirtiņās, smaržīgu zāļu tēju un vasaras ziedu medu sveču gaismā.

Laiks: līdz 2 h
Cena – 49 EUR

OKTOBRA PIRTS SARUNAS -
“DABAS ELEMENTI PIRTĪ -

GAISS, UGUNS, ŪDENS UN ZEME”
(Pirtnieks Armands Virsis)

7. OKTOBRĪ PLKST. 15.00

Šīs sezonas pirmajās pirts sarunās viesosies brīnišķīgs pirts meistars Armands Virsis, kurš stāstīs par dabas elementiem pirtī, to izmantošanu un mijiedarbību, dāvājot dziļāku izpratni par lietu kārtību pirtī un sarunu noslēgumā dāvājot pirts enerģētisko sildīšanu un pērienu. Kā ierasts - būs arī skrubēšana un rāma atpūta ūdenī un pirtiņās, baudot brīvdienu mieru, smaržīgu zāļu tēju un veselī[gus našķus sveču gaismā.

Laiks: 2 - 4 h
Cena – 39 EUR
(vietu skaits ierobežots, max. 10 personām)

 

Īpašais piedāvājums spēkā tikai Latvju SPA “Daile” pirts brīvdienu ietvaros – no 2017. gada 6. līdz 7. oktobrim. “Daile” apmeklējums iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Vietu skaits ierobežots. Atlaides nesummējas! Uz sestdienas pirts sarunām ar ģimeni kopā atnākušajiem 4 līdz 14 gadus vecajiem bērniem dalības maksa 10 EUR par bērnu, mazuļiem – bezmaksas. Sestdienas pirts sarunu pasākumā vietu skaits ir ierobežots – piedalās ne vairāk par 10 personām. Ja pasākumam ir pieteikušās mazāk par 3 personām, “Daile” administrācija patur tiesības pasākumu pārcelt uz nākamajām pirts brīvdienām.

 


Seko mums
Facebook