SPA LOLOŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM

Mazuļa gaidīšanas laiks vienmēr ir īpašs, kad liekas, ka tu lido vismaz metro no zemes, tevi priecē un pārsteidz it viss visapkārt, jo īpaši – ilgi lolotā un mīļi gaidītā svarīgā tikšanas, kas dzīvi iekrāsos citās krāsās un ļaus pasaulei skriet kopā ar Tevi. Un nav svarīgi, vai tā būs pirmā, otrā vai piektā svarīgā tikšanās, katra no tām būs unikāla, īpaša un neaizmirstama.

Ar lepnumu piedāvājam jaunu un unikālu SPA lološanas programmu topošajām māmiņām. Jaunu - jo tik plašs, ilgi lolots un rūpīgi pārdomāts piedāvājums topošajām māmiņām pie mums ir pirmo reizi. Unikālu – jo esam atraduši SPA lološanas zelta vidusceļu topošo māmiņu kompleksai lutināšanai un lološanai, ņemot vērā viņas īpašās izjūtas, dvēseles stāvokli un rāmu prieku. Tas nenozīmē, ka lutināsim tikai Tavas kājas, kas šajā brīdī velas mazliet vairāk viegluma. Mēs redzam un saprotam, ka topošā māmiņa ir vesela un dikti skaista personība, kura varbūt ir nedaudz uzmanīgāka un lēnāka, varbūt šobrīd nedaudz nobijusies no neziņas un satraukusies par katru lielo nieku, bet visādi citādi tads pats vien vesels, saprātīgs un ar sevi apmierināts cilvēciņš, kurš ilgojas pēc saprotamas lietu kārtības, komfortām izjūtām, mīļuma un lutināšnas.

Tādēļ pie mums “La Daile” topošās māmiņas tiek nodarbinātas baseina vingrošanas nodarbībās siltā un patīkamā baseinā, lai spēcinātu muguriņu un sekmētu limfatteci, jo tikai mazie, tevis veidotie burbulīši spēj to paveikt vislabāk. Topošās māmiņas sildīsies pirtiņās un baudīs ķemeņa skrubēšanu, jo nupat jau aizsiet kurpju sņores, kārtīgi noberzt muguriņu vai izmasēt pēdas ir kļuvis apgrūtinoši. Un vēl topošās māmiņas tiks lolotas īpašos, mīkstos spilvenos, kur varēs atpūsties, guļot uz vēdera arī pēdējā gaidību mēnesī... Šo piedāvājumu noteikti novērtēs ikviena topošā māmiņa, kura ilgojas pēc atslogojošas, iemidzinošās muguras un krustu masāžas, kā arī dāmas ar kuplām krūtīm, jo ikviena ir pelnījusi kvalitatīvu lutināšanu.

Programmā iekļautas jaunas un īpašas SPA masāžas un procedūras, kā arī jau labi zināmās un iecienītas skaistumkopšanas procedūras.

Lolo un lutini sevi un gaidāmo mazuli!


Seko mums
Facebook