Masāža kā ceļojums

 • Miers mugurai

  Lieliska muguras masāža ar aromeļļām.

  Atvieglojoša, relaksējoša dziļas iedarbības muguras masāža ar īpašu “La Daile” aromeļļu maisījumu saspringtu muskuļu atslābināšanai un saspringuma mazināšanai, asinsrites un mikrocirkulācijas uzlabošanai un labākai pašsajūtai.

  līdz 45 min

  17 EUR / 15* EUR
 • GAIŠAI GALVAI - JAUNUMS!

  Spriedzi mazinoša un patīkama masāža galvai un saspringušai sprandai (ar komplekso detoksikācijas pīlingmasku pēdām).

  Ir labi zināms, ka galvas punktu masāža dara brīnumus, jo spēj aizdzenāt drūmās domas un kā uz burvju mājienu mazināt spriedzi, kas sakrājas pieres un pakauša rajonā, kad cilvēks ikdienā veic daudz uz sarežģītus intelektuālus uzdevumus un pārlieku kontrolē realitāti. Tādējādi galvas masāža ir absolūtās nepieciešamības lutināšana cilvēkiem, kam tik ļoti nepieciešams skaidrs skats no malas un miers jebkurā situācijā. Pēdu lutināšana ar pīlingmasku būs labs papildinājums, jo patīkamā veidā palīdzēs atbrīvoties no organismā uzkrātām nevajadzīgām vielām un palīdzēs domām rasiīties pareizā virzienā.

  līdz 45 min

  17 EUR / 15* EUR
 • LIEGAI GAITAI – lieliska kāju masāža

  Liega un plūstoša limfodrenāžas masāža kājām visa garumā vieglai sajūtai un pārliecībai par saviem spēkiem ik uz soļa.

  Kāju masāža sākas ar vieglu pēdu skrubēšanu un tiek turpināta ar lielisku kāju masāžu visā garumā ar dabīgu, augstas kvalitātes eļļu kokteili vai aromātisku ķermeņa sviestu limfodrenāžas efekta pastiprināšanai. Visas masāžas kustības tiek vērstas uz limfatteces uzlabošanu un astinsrites stimulēšanu, līgani palīdzot atbrīvoties no liekā šķidruma un pietūkuma kājās, spēcināt asinsvadu sieniņas un uzlabojot šūnu apgādi ar skābekli.

  līdz 1h

  21 EUR / 19* EUR
 • Viss kārtībā

  Balansējoša pilna ķermeņa masāža ar aromeļļām.

  Radi sev jaukus ikdienas rituālus - iepriecini sevi ar balansējošu, dziļas iedarbības ķermeņa masāžu ar aromeļļām pēc sirds patikas un noskaņojuma. Masāža tiek vekta ar klasiskās, relaksējošās, dziļo audu un citu masāžu elementiem pēc tieši tev piemeklētas individuālās programmas, vajadzībām un vēlēm. Masāža palīdzēs mazināt muskuļu spriedzi, uzlabos ādas un saišu elastību, aktivizēs asinsriti un mikrocirkulāciju, arī limfattecei būs ko darīt. Turklāt, āda iegūs tonusu un kļūs skaistāka. Masāža organisma līdzsvara atgūšanai, uzlabojot labsajūtu, palīdzot atjaunot spēkus un kļūt možam.

  līdz 1h

  21 EUR / 19* EUR

  līdz 1h 30 min

  29 EUR / 25* EUR
 • Skaista sev un citiem

  Ķermeņa siluetu koriģējoša, maiga un efektīga masāža ar aromeļļām tvirtākai ādai un labākai pašsajūtai.

  Ķermeņa siluetu koriģējoša ķermeņa masāža ar limfodrenāžas elementiem tvirtākai ādai un labākai pašsajūtai ar īpašu uzmanību problēmzonām (sēžai, gurniem, vēderam). Masāžas tehnika lieliski noder ķermeņa apjoma mazināšanai, figūras korekcijai un ādas tonusa paaugstināšanai. Masāža lieliski palīdz atbrīvoties no liekā šķidruma audos un padara ādu tvirtāku, gludāku un skaistāku. Masāžas laikā tev  noteikti izdosies arī atpūtīsies, jo īpašā masāžas tehnika sniedz tikai patīkamas izjūtas – efektu nodrošina noteikto kustību virzība un īpašo aromeļļu ietekme uz organismu.

  līdz 1h

  21 EUR / 19* EUR

  līdz 1h 30 min

  29 EUR / 25 EUR
 • Saldus sapņus

  Relaksējoša ķermeņa masāža ar siltām aromeļļām pilnīgam mieram un labsajūtai.

  Relaksējoša un nomierinoša masāža visam ķermenim ar siltām, smaržīgām aromeļām nolūkā tevi pilnībā atbrīvot un palīdzēt kārtīgi atpūsties. Šī masāža tiek veikta ar lielāku eļļas daudzumu vieglām un plūstošām kustībām, bez stipriem uzspiedieniem un punktu stimulācijas, lai Tu varētu pilnībā atslābināties un palīdzēt savam ķermenim efektīvi atbrīvoties no fiziskā un garīgā sasprindzinājuma. Atbrīvojies un ļaujies dziļam mieram un atpūtai!

   

  līdz 1h 30 min

  29 EUR / 25* EUR

  līdz 2h

  36 EUR / 32* EUR
 • Brīvais lidojums

  Dziļi relaksējoša, sajūtās balstīts SPA ķermeņa masāžas rituāls ar aromeļļām un siltiem smilšu maisiņiem

  Izbaudi īpašu visa ķermeņa masāžu (arī sejas masāžu) pilnīgai relaksācijai un personīgai meditācijai. Siltie maisiņi, kas pildīti ar Latvijas jūrmalas mīkstajām smiltīm, ir ideāls palīgs, lai ar viegli uzspiedošām un šūpojošām kustībām uz brīdi atrautu tevi no ierastās realitātes un palīdzētu pilnībā atpūsties. Siltā un aromātiskā masāžas eļļa, kas piesātināta ar ziedu un zāļu aromātiem, tiek bagātīgi uzklāta visam ķermenim vienlaikus ar lēnam asinhronām masāžas kustībām, kas palīdzēs aizmirst par ikdienas nogurumu un ļaus pilnā mērā sajust sevi kā harmonisku pasaules sastāvdaļu. Šīs masāžas pamatuzdevums ir tevi pilnībā atbrīvot un ļaut atpūsties, bet tā arī sekmēs vielmaiņas procesus, veicinās mikrocirkulāciju zemādas slāņos un uzlabos omu.

  Mēs esam brīvi, un brīvs ir itin viss. Brīvas ir domas un sajūtas, rīcība un atmosfēra visapkārt... – pieskāriens pārtop glāstā, un domas izkūp gaisā. Tu pacelies, izplet spārnus un aizlido. Beidzot tu to izjūti – nebijušas sajūtas, harmonija visdziļākajos organisma slāņos un brīvs... pavisam brīvs lidojums tieši tev!

  līdz 1h 30 min

  29 EUR / 25* EUR
 • Lavandas sapnis

  Izbaudi Latvijas lavandu harmonizējošo mieru!

  Latvijas lavanda ir tik dziļi spēcinoša un piesātinājusies ar mūsu zemi, bet tajā pat laikā rāma un nomierinoša, ka tai pretoties nav iespējams, un tā aicina ļauties izjūtām. “Lavandas sapnis” ir unikāls ceļojums laikā, jo vasaras saules pielietā lavandu smarža un miers līdzsvaro un atdod siltas sajūtas.

  “Lavandas sapnis” sākas ar galvas nolikšanu uz aromātiska lavandu spilventiņa, lai ar pirmo elpas vilcienu tu ļautos lavandas burvībai. Pēc tam sekos patīkama ķermeņa sildīšana ar siltiem lavandas maisiņiem un ritmisku lavandas vālīšu dungojumu un burzījumu, kas maigi izsildīs un aizvējos trauksmainās domas. Sildošie maisiņi ir pildīti ar svaigi ievāktām smaržīgām Latvijas lavandu ziedlapiņām, griķiem un lapkoku (apses, bērza un alkšņa) skaidām, un palīdz enerģētiski attīrīties pirms masāžas baudījuma.

  Turpinājumā tevi lutinās lavandu ziedlapiņas un harmonizēs pilna ķermeņa masāža no matu galiņiem līdz pat papēžiem ar iemidzinošo lavandu vai nomierinošo lavandīnu aromeļļu (pēc izvēles), masējot maigi un lēnām, kamēr dvēselē ielīs miers un tu ieslīgsi vieglā lavandu sapnī.

  Lavanda un tās brālis lavandīns ir vieni no retajiem augiem, kas iedarbojas uz cilvēku visos līmeņos – harmonizējot fiziski, garīgi un dvēseliski. Tie lieliski stiprina imunitāti, uzlabo pašsajūtu un nomierina, palīdz pret melanholiju un apātiju. Lavandai piemīt pazīstamais, klasiskais lavandas aromāts, un tai ir vairāk iemidzinoša un dziļi atslābinoša iedarbība, tādēļ pēc tās izbaudīšanas vislabāk doties baudīt mājas mieru, aktīvu darbošanos atstājot citai dienai. Savukārt lavandīnam ir spēcīgāka, asāka smarža lielā kampara vielu dēļ, ko tas satur. Tādēļ lavandīns ir neaizvietojams palīgs saspringušiem, sāpošiem muskuļiem un iesīkstējušām muskuļu saitēm, turklāt lavandīnam ir unikāla īpašība līdzsvarot un atjaunot spēkus pēc garīgām pārslodzēm un raisīt mierpilnas izjūtas, neradot miegainumu. Lavandas un lavandīna aromeļļas vienlīdz lieliski palīdz stiprināt asinsvadus, normalizē asins plūsmu, noņem galvassāpes un reiboņus, ir lielisks antiseptisks līdzeklis un imunitātes spēcinātājs, kas vienmēr palīdz.

   

  līdz 1h 30 min

  29 EUR / 25* EUR
 • TERAPEITISKIE MASĀŽAS SEANSI

 • Labieša stāsts – Jāņa Dvēselīša masāžas seanss

  Meistarklases, ātras iedarbības, taisnojošs un stāju koriģējošs “krakšķošās” punktu masāžas seanss pēc individuālās programmas un vajadzībām (mugura, pēdas vai viss ķermenis).

  Masāžas seansu izpilda savdabīgs, interesants cilvēks un masieris, ķermeņa dziļo pamatu pārzināšanas meistars no dabas, “no Dieva” – Jānis Dvēselītis (Ogre). Šis ir unikāls masāžas seanss ikvienam, kas vēlas sakārtot ķermeni un ātrāk tikt galā ar šķību muguru, akmens cietiem pleciem vai kopējo organisma saspringumu, ja tas jau spējis pasliktināt pašsajūtu, miega dziļumu un dzīves kvalitāti. Šis ir ātrākais un pārsteidzošānais veids, jo pat pēc viena masāžas seansa cilvēks jūtas daudz labāk, no pleciem pazūd smagums un nav nepieciešami neskaitāmi atkārtojumi, ja vien paša sirds to nevēlas.

  Masāža tiek veikta uz masāžas galda ar nelielu eļļas daudzumu, kārtīgi izmīcot un izburzot saspīlētās vietas, īpašu uzmanību pievēršot skeleta pareizam stāvoklim un tā “atgriešanai” komforta robežās. Masāža ir vērsta uz rezultātu, individuālu darbu pēc katra vajadzībām. Tā ir gana spēcīga, punktus aktivizējoša un “krikšķoša”, bet noteikti atvieglo un palīdz cilvēkam. Masāžas neatņemama sastāvdaļa ir stiepšanās, krakšķināšana, īsto, jūtīgo punktu meklēšana un atrašana, locīšana un burzīšana. Interesantas sajūtas un pieredze ikvienam, kam rūp sava veselība, laba oma un raita gaita.

  līdz 45 min

  39 EUR / 29* EUR / 79 EUR

  līdz 1h

  49* EUR / 39* EUR / 59 EUR

  līdz 1h 30 min

  49* EUR /
  Notice: Undefined offset: 7 in /var/www/vhosts/ladaile.lv/httpdocs/content/cabinets.php on line 105
  EUR /
  Notice: Undefined offset: 8 in /var/www/vhosts/ladaile.lv/httpdocs/content/cabinets.php on line 105
  EUR
 • “RIMTAM BŪT” – dziedošo bļodu jeb vibroakustiskā masāžas seanss

  Meistarklases, padziļinātā kontakta vibroakustiskā masāža ķermenim ar 9 metālu saukausējuma dziedošajām bļodām organisma atjaunošanai un Pasaules vienotā ritmā izjūtai. Pasaule – tā ir skaņa!

  Masāžas seansu izpilda masieris, pirtnieks un vibroakustiskās terapijas meistars, masieris un pirtnieks Arvils Andersons (Carnikava). Dziedošo bļodu jeb vibroakustiskās masāžas terapijas saknes nāk no senās Tibetas un apvienojumā ar latvjiem piemītošo visa dzīvā rituma un domtēlu izpratni tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajām ķermeņa atjaunošanas terapijām, jo iedarbojas uz organismu visos līmeņos.
Tā ir manuāla un instrumentāla vibromasāžas tehnika ar dziļi terapeitisku, kontakta iedarbību (iedarbojas vismaz 10 cm dziļumā). Bļodu iedarbība ir fiziska (mehāniska), to vibrācija labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka audiem un orgāniem. Pārvietojot dažāda izmēra un sastāva bļodas virs cilvēka ķermeņa, tiek radīta vibrācija ar vālītes uzsitieniem.

  Bļodu iedarbību var salīdzināt ar klasiskās masāžas nepārtrauktu vibrācijas efektu, kura dod tonizējošu vai sedatīvu, rezultatā līdzsvarojošu efektu centrālai nervu un perifērai nervu sistēmai, ietekmējot asisvadus un limfātisko sistēmu un iespaidojot muskuļu audus.

  Ja kleints sajūt nepieciešamību un meistars rekomendē terapijas seansu ar regulāru intervālu kursa veidā, iespējama terapijas plāna izstrāde optimālam rezultātam.

  līdz 30 min (mugura)

  39 EUR / 29* EUR

  līdz 1h

  49 EUR / 39* EUR

  līdz 1h 30 min

  59 EUR / 49* EUR
 • TUVĀK SAULEI – Veronikas Ņemcovas masāžas seanss

  Meistarklases, stiepjošās, spriedzi mazinošās un atvieglojošās masāžas seanss miera, miega un dzīvesveida kvalitātes uzlabošanai uz grīdas (ar apģērbu).

  Masāžas seansu izpilda SPA meistare, masiere un pirtniece, vairāku SPA un pirtnieku konkursu un čempionātu uzvarētāja un laureāte Veronika Ņemcova (Rīga). “Tuvāk saulei” - tā ir ātra spēku atjaunošana stiepšanās tehnikā uz matrača un/vai spilveniem atbilstoši katra individuālajām vajadzībām un meistara diagnostikai. Šī ir unikāla procedūra mundrumam un labam garastāvoklim, kas vienlaikus sniedz dziļu regulāciju visos organisma līmeņos, jūtami uzlabojot pašsajūtu un darbošanās spējas, garantē spēku un enerģijas pieplūdumu.

  Šī savdabīgā masāža notiek uz zemes novietota matrača, kā palīglīdzekli izmantojot spilvenus vai citus balstus, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Masāža tiek veikta drēbēs pēc izvēles - vari ierasties savā ērtā, elastīgā un elpojošā tērpā vai mēs iedosim atbilstošu ietērpu. Galvenais - lai būtu ērti kustēties un organisms elpotu (nav ieteicami sintētiski materiāli).

  Tālakā masāžas gaita, intensitāte un periodika tiek noteikta pēc meistares Veronikas diagnostikas un rekomendācijām, un tā katram klientam atšķirsies. Pēc šīs procedūras ieteicams dzert daudz strukturēta ūdens un ievērot veselīgu dienas režīmu. Masāžas seanss "Tuvāk saulei" ieteicams ne biežāk kā reizi nedēļā.

  līdz 1h 30 min

  45 EUR / 40* EUR

  līdz 2h

  65 EUR / 55* EUR
 • JARIGA – Tatjanas Zeļeņinas terapeitiskais masāžas seanss

  Meistarklases, visos organisma līmeņos iedarbīga, maiga un plūstoša ķermeņa masāža ar diagnostiku dzīves vērtību cēloņsakarību meklēšanai un izpratnei.

  Masāžas seansu izpilda cilvēka energo informatīvo likumsakarību meistare un masiere Tatjana Zeļeņina (Rīga). Seansa pamatā ir masāža, kuru izpilda ar eļļu maigām, plūstošām un stiepjošām masāžas kustībām nolūkā harmonizēt cilvēka informatīvos un enerģētiskos procesus organismā. Masāžas programma vērsta uz katra individuālo problēmsituāciju cēloņu kopsakarību kopīgu meklēšanu, enerģētisko bloku dzēšanu dzīves kvalitātes uzlabošanos.

  Seansa iedarbība – vismaz divas nedēļas, kuru laikā cilvēkam jāvēro iemaiņas un likumsakarības savā dzīvē. Nākamais masāžas seanss ieteicams tikai pēc meistares rekomendācijas. Dialogs ar meistari – krievu valodā.

  līdz 1h 30 min

  45 EUR / 40* EUR
 • RASAS ZEME – Tatjanas Zeļeņinas terapeitiskais masāžas seanss

  Meistarklases, visos organisma līmeņos iedarbīga, svaru regulējoša un ķermeņa saites spēcinoša  pilna ķermeņa masāža uz grīdas (ar kalmes sakņu pīlingmasku).

  Masāžas seansu izpilda cilvēka energo informatīvo likumsakarību meistare un masiere Tatjana Zeļeņina (Rīga). Masāžu izpilda uz grīdas novietota, mīksta paklāja, meistaram burtiski “izstaigājot” klientu ar basām kājām, vienlaikus skrubējot un izpildot stiepšanās vingrinājumus lokanības un saišu spēcināšanas atjaunošanai. Masāža ādas tonusa uzlabošanai, muskuļu audu spēcināšanai un organisma vingrumam.

  Masāža patiks kungiem un dāmām, kas novērtē dziļu masāžas iedarbību uz organismu. Šī spēcīgā masāža, kas vērsta uz svara samazināšanu un noregulējumu, ieteicama ne biežāk kā reizi divās nedēļās. “Rasas zeme” ideali palīdz liekā svara cēloņsakarību atrašanai un optimālā, tikai Tev atbilstošā svara un silueta proporciju veidošanai. Papildus patīkamais efekts - ādu kļūst ievērojami gludāka un tvirtāka, uzlabojas miegs un labs garastāvoklis pavada ik uz soļas.

  Uz seansu ir iespējams pieteikties tikai pēc pirmreizējas JARIGA masāžas seansa apmeklējuma un SPA meistares rekomendācijas. Dialogs ar SPA meistaru – krievu valodā.

  līdz 2h

  65 EUR / 55* EUR
 • Papildus pakalpojumi

 • Veido lutināšanu pēc savas izvēles, papildini savu SPA masāžu (tikai kopā ar pamata procedūru, pēc SPA meistara rekomendācijas)

  • lutinošu ķermeņa pulējumu pirms procedūras (pēc izvēles – svaigo, dabīgo “La Daile” jogurta - aromsāls pīlingmasku, GMT Beauty ķermeņa skrubi vai rožu pīlingu),
  • relaksējošu galvas vai pēdu punktu masāžu.

  par katru papildus izvēli

  7 EUR / 5* EUR
 • * Kluba dalībniekiem

  ** Kluba dalībniekiem baseina vingrošanas nodarbību laikā vai uzreiz pēc savas baseina nodarbības apmeklējuma.