Mīļie, daiļie draugi!

Dzīvē viss notiek duāli – ir tikšanās un šķiršanās brīži. Piecus gadus atpakaļ bijām priecīgi vērt Latvju SPA “Daile” durvis Rīgā, lai sastaptu, iepazītu un iemīlētu ikvienu no Jums. Šobrīd esam mazliet satraukti un nedroši, jo durvis aizveram un dodamies tālāk.

Ar šo darām zināmu, ka pārtraucam darbību Rīgā, Bruņinieku ielā 47. 

Kopā esam kļuvuši zinoši par latvju SPA identitāti, kas ir iedomājama tikai savienojumā ar latvju pirts kultūras pamatiem un saikni ar dabu. Jo mūsu nākotne ir pagātnē. Un šo kluso patiesību aktīvi pētām un praktizējam ikdienā, lai kā lielu dārgumu nodotu ikvienam “Dailes” viesim tagad un nākotnē.

Latvju SPA “Daile” ir pienācis laiks attīstīties un mainīt Rīgas centra šaurību pret lielākiem plašumiem. Šobrīd uzsākam vērienīga atveseļošanās un labsajūtas kompleksa attīstību Vidzemē un turpinām darboties Latvju SPA “Daile” Dobelē – mīļi gaidīts ikviens, kas vēl nav viesojies mūsu vecākajā un mājīgākajā “Dailes” filiālē. Vasarā noteikti tiksimies dabā arī latvisko sajūtu festivālos visā Latvijā, kas veltīti pirts kultūrai un latviskās dzīvesziņas izziņai.

Iegādātās SPA pakalpojumu dāvanu kartes būs iespējams izmantot līdz ziemas saulgriežiem, 21.12.2018., Latvju SPA “Daile” centrā Dobelē (www.ladaile.lv). Savukārt, baseina abonementus – tepat Rīgā, Aktīvās atpūtas centrā “Joker klubs” (www.jokerklubs.lv). Ja tomēr vēlies atgriezt neizmantotās dāvanu kartes vai baseina abonementa vērtību, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Dāvanu kartēm – šeit

Abonementiem – šeit

Lai lejuplādētu, lūdzu spied šeit un iesūti e-pastā: spa@ladaile.lv.

Esi drošs - pārmaiņas vienmēr ir uz labu! Esam pagodināti un lepni par mūsu tikšanos, un pateicīgi dzīves stīgām, kas krustojušās un ļāvušas Jūs iepazīt. Uz drīzu tikšanos pavisam citā stīgā!

Ar siltiem sveicieniem,
Latvju SPA “Daile” Rīgas saime